Home >Ostatní >Online objednávka

Online objednávka vybavení pohřbu

Informace Covid-19

Z důvodu současné situace Vás prosíme o návštěvu našich kanceláří v počtu maximálně dvou osob z jedné rodiny. Je nařízeno mít nasazen respirátor min. tř. ochrany FFP2 či obdobnou ochranu dýchacích cest, v každé pobočce je rovněž umístěna dezinfekce a abychom zajistili maximální ochranu, provádíme i pravidelnou dezinfekci prostor.  Pokud nemůžete navštívit osobně naši kancelář. Vše lze zařídit i na dálku e-mailem nebo telefonicky. V případě Vašeho zájmu vyplňte objednávkový formulář, nebo kontaktujte nepřetržitou pohotovostní službu.

Pohřby stále probíhají, aktuálně s omezením jak ve vnitřních, tak ve venkovních prostorách, na 30 přítomných OSOB. Je rovněž nařízeno mít nasazen RESPIRÁTOR min. tř. ochrany FFP2, dodržovat ROZESTUPY a NEKONDOLOVAT (projev soustrasti podáním ruky). Doporučujeme pozůstalým, aby zvážili v rámci svého zdravotního stavu možnost uspořádání posledního rozloučení pouze v úzkém rodinném kruhu. Jsme schopni pořídit záznam obřadu nebo dokonce připravit živý přenos pro všechny pozůstalé či smuteční hosty, kteří se nemohou zúčastnit.

Zesnulé, nakažené v době úmrtí nemocí Covid-19, za dodržení zvláštních hygienických podmínek a na přání pozůstalých automaticky oblékáme, upravujeme a připravujeme k vystavení.

JSME TU PRO VÁS – SPOLEČNĚ VŠE ZVLÁDNEME.

Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení (povinné)
E-mail (povinné)
Telefon (povinné)
Váš vzkaz
(povinné) - Takto označené položky je nutné vyplnit